top of page

Chalupa má 9 lůžek pro dospělé a ještě 2 dětské postele. K dispozici jsou 3 ložnice. Dva pokoje se nachází v prvním patře. Největší z pokojů je vybavený manželskou postelí, 2 x jednolůžkovou postelí a postýlkou pro větší děti. V menším z pokojů se pohodlně vyspíte na manželské posteli, ale je zde k dispozici ještě jednolůžko a jedna postýlka pro větší děti. V přízemí je malý, ale útulný jednolůžkový pokojík.

K dispozici je také prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem, 2 umyvadly, fénem, vyhřívanou podlahou a dostatečným množstvím ručníků. Myslíme i na ty nejmenší, takže u nás najdete přebalovací pult i nočník a protiskluzovou podložku do vany a samozřejmě dětskou postýlku. Jsou zde 2 samostatné toalety s vlastním umyvadlem a bidet.

Kuchyň je vybavena indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem. Nespresso kávovar Vám připraví výbornou kávu. Pro děti je k dispozici dětská židlička pro větší děti a polohovací židlička pro nejmenší.

 

Relaxovat můžete v obýváku při pohledu do hořícího krbu nebo společně s celou rodinnou u filmu a i zde je možné přespat. Pro děti jsou k dispozici hračky, knížky a deskové hry. Samozřejmostí je wifi připojení.

Chalupa je vytápěna tepelným čerpadlem. K dispozici jsou krbová kamna s rozvodem teplého vzduchu. 

Vítejte na chalupě

 

Chalupa je místem pro setkávání rodin a přátel, kteří si chtějí odpočinout a strávit čas v přírodě. Můžete se vydat na turistické výlety po okolí chráněné krajinné oblasti nebo si odpočinout na velké zahradě, kde si vyhrají menší i větší děti. V létě si užijete kolo, pěší túry a pozorování přírody. V zimě si přibalte lyže. Rodinná sjezdovka Hluboká je pár 7 minut autem  od chalupy. A pak si vychutnejte teplo hořícího krbu s knížkou v ruce. Chalupa vám nabídne spoustu možností pro relaxaci a společně strávené dny s rodinou.

 

Zahrada

 

Děti se na zahradě zabaví na pískovišti, klouzačce, houpačce, trampolíně a v houpací síti.

Můžete využít (pod dohledem dospělých):

  

  • otevřenou i krytou terasu,

  • kvalitní plynový gril,

  • klasické táborákové ohniště,

  • workoutový plácek se sportovním vybavením

  • koupací sud - lze používat v horkých dnech k osvěžení. V chladnějších dnech se voda v sudu ohřeje a vy relaxujete v teplé vodě s hvězdami nad hlavou

  • solární sprcha u koupacího sudu

  • kolárna/lyžárna

Myslíme na cyklisty, a tak je k dispozici pumpička a základní lepící sada pro opravdu pneumatik. Stejně jako parkování pro kola. V zimě si můžete zapůjčit sáňky a boby. Bobovat lze přímo na zahradě nebo na sáňkařské dráze v nedalekém ski areálech Hluboká a Hlinsko. V létě se můžete zajet vykoupat do biotopu Hlinsko (16 km od chalupy) nebo do blízkého lomu v Trhové Kamenici. Koupaliště a krásné wellness nabízí také hotel Jezerka u Seče.

VYBAVENÁ KUCHYNĚ
I VENKOVNÍ GRIL
KOLÁRNA / LYŽÁRNA
OHNIŠTĚ
SE DŘEVEM
KOUPACÍ
SUD
PROSTORNÁ KOUPELNA
s vanou, sprchovým koutem a VYHŘÍVANOU
PODLAHOU
2× ODDĚLENÁ toaleta
s UMYVADLEM
bottom of page